Dizi&Film

Light up the sky- İnceleme Blackpink Bir Girlband meselesi

Dört farklı coğrafyada doğup büyüyen dört genç kız bir gün Kore’de yolları kesişirse dünyanın en büyük kız gruplarından biri haline gelebilir miydi ?

Eğer tüm zorluklara göğüs gererek çalışırlarsa ,kızkardeşliği, mücadeleyi, azmi tanıyıp yola devam ederlerse olabiliyormuş… En büyük festivallerde (Coachella) sahne alıp, büyük ödüller kazanılabiliyormuş. Belgeselde beni en çok etkileyense sonunda başardıklarındaki dökülen sevinç gözyaşları oldu. (Ağır spoiler içerir.)

Verilen mesaj ise; dostluk ve arkadaşlık destekle birleşince hiçbir şey aslında o kadar zor değil!

Sesleri ,tarzları ,sahneleri ile girlband konseptine ve Kore müziğine yeni bir soluk kazandıran BP bence 7 den 70 e herkesin sevebileceği bir grup .

Tavsiye edilir .✨

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Eğer gerçekten içten inanıp mücadele ederlerse o başa çıktıkları zorlukları bile başardıklarında unutacaklar. Ve o zorluklar engeller onlari daha da güçlendirip birbirine kenetlendirecek 😊önemli olan süreci yaşayıp üstesinden gelebilmek o yolda neler öğrenip ne deneyimler kazanıp ne kadar yol katettiğin önemli😊inanç, mücadele, eylem, çaba, zafer ✨✨✨başarılarının devamını dilerim gülistancım😍❣️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu