Bizden Haberler

Rengârenk Dergisi Kadıköy Buluşması Gerçekleşti!

Uzun zamandır merakla beklenen Rengarenk Dergisi yazar ve okur buluşması nihayet gerçekleşti.

24 Eylül Cumartesi günü Kadıköy Big Carmelo’s Coffee’de değerli yazarlarımızın ve okurlarımızın katılımlarıyla gerçekleşen buluşmaya birbirinden farklı yüzler, yaşlar ve yaşamlar eşlik etti.

Toplamda üç ayrı oturumdan oluşan buluşmanın ilk oturumunda yazarlar ve okurlar birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı elde ederken, ikinci oturumda katılımcıların Rengarenk Dergisi’yle yollarının nasıl kesiştiğine ve derginin birbirinden farklı yaşamlara, birbirinden farklı yollarla nasıl dokunduğuna dair çok özel ve özgün hikayeler dinleme şansı yakaladık. Üçüncü oturumda ise dergiyle ilgili genel görüşlere, güncel gelişmelere ve geleceğe yönelik planlamalara yer verdik.

Zaman ayırıp buluşmaya katılan, birbirinden farklı renklerini renklerimize katarak bizleri çoğaltan bütün katılımcılara kucak dolusu sevgi ve teşekkürlerimizi sunarız.

Etkinliğin organizasyonunu üstlenen ekip üyemiz Elif Ayşen Benli başta olmak üzere, mekanın ayarlanmasında büyük emeği geçen Hasan Nazlıgül’e, buluşmanın koordinasyonunu ve oturumların moderatörlüğünü üstlenen kurucu yazarımız Umut Güngör’e ve yine katılımıyla bizleri onurlandıran kurucu yazarımız Kutluhan Külekçi’ye ayrıca çok teşekkürler.

Nice rengarenk buluşmalarda yeniden bir araya gelmek dileğiyle bizi ve etkinliklerimizi takipte kalın.

Rengârenk Dergisi Ailesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu