Sefa Fırat | Rengarenk Dergisi

Sefa Fırat

Change your cover photo
Upload
Diyetisyen öykücü
Change your cover photo
Sefa Fırat. 2001, Malatya doğumluyum. Hali hazırda Sağlık Bilimleri Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik 1. sınıf öğrencisiyim. Öykülerimden birkaçı Genç Gelecek, Köşem, Bizim Köşe, Dönüşüm, Divit Kalem dergilerinde yayımlandı. Şuan aktif olarak Rengarenk Dergisi yazarlarındanım.

Kendime dert diye yutturduğum bazısı gerçek bazısı hayal birtakım devinimlerin içinde yaşama mücadelesi veriyorum dersem abartırım. Şöyle anlatayım kendimi: "Bir şiirin son mısrasıyım, bütün dağılmalardan sonra ilk unutulan ben olacağım." Merhaba.
Sefa Fırat. 2001, Malatya doğumluyum. Hali hazırda Sağlık Bilimleri Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik 1. sınıf öğrencisiyim. Öykülerimden birkaçı Genç Gelecek, Köşem, Bizim Köşe, Dönüşüm, Divit Kalem dergilerinde yayımlandı. Şuan aktif olarak Rengarenk Dergisi yazarlarındanım. Kendime dert diye yutturduğum bazısı gerçek bazısı hayal birtakım devinimlerin içinde yaşama mücadelesi veriyorum dersem abartırım. Şöyle anlatayım kendimi: "Bir şiirin son mısrasıyım, bütün dağılmalardan sonra ilk unutulan ben olacağım." Merhaba.
This user account status is Approved

This user has not added any information to their profile yet.

Başa dön tuşu